Barłomino pierwszym liderem Luzińskiej Ligi Sołeckiej na hali

Osiem drużyn zgłosiło się do tegorocznej edycji Luzińskiej Ligi Sołeckiej na hali. Pierwszym liderem rozgrywek organizowanych przez Witolda Dąbrowskiego z GOSRiT Luzino, zostało Barłomino, które pokonało wysoko, zwycięzcę rozgrywek na boiskach – Kębłowo aż 9:1. Od zwycięstwa rozgrywki halowe rozpoczęła drużyna Luzina, która pokonała Sychowo 5:2. Bardzo dobrze ligę zaczęli podopieczni Daniela Bujaka. Drużyna z Zelewa wygrała z Wyszecinem 4:0. Najciekawsze spotkanie rozegrali zawodnicy Kochanowa i Milwina. Do przerwy mieliśmy remis 2:2. Po zmianie stron skuteczniejsi okazali się podopieczni Wiesława Konkola, którzy pokonali Milwino 8:5.

Warto dodać, że to już trzecie rozgrywki ligowe, które tej zimy odbywają się na Hali Widowiskowo – Sportowej GOSRiT w Luzinie, oprócz nich odbywają się amatorskie rozgrywki Luzińskiej Ligi Halowej, w której uczestniczy 10 ekip oraz Szkolna Liga Piłki Nożnej , gdzie gra 8 drużyn, z których Drętwe Komary i Kombajny Sołtysa liderują w swoich grupach.