Milwino wygrywa Luzińską Ligę Sołecką na hali

W niedzielę 26 lutego na Hali Widowiskowo – Sportowej GOSRiT w Luzinie odbyła się ostatnia kolejkaX Luzińskiej Ligi Sołeckiej na hali. Do ostatniego meczu trwała walka o miejsce na podium. Ostatecznie mistrzami rozgrywek zostali zawodnicy zMilwina, którzy w decydującym meczu pokonali Sychowo 8:1.

Drugą lokatę na zakończenie ligi zapewnili sobie piłkarze Luzina, mimo że przegrali wczoraj z Barłominem 3:5. Dzięki temu zwycięstwu i wobec porażki Sychowa awansowali na najniższy stopień podium. W pozostałych meczach Kębłowo zremisowało z Robakowem 5:5, a młodzież z Zelewa zapisała sobie 3 punkty walkowerem , ponieważ ich przeciwnik z Kochanowa nie skompletował składu. Warto dodać, że wszystkie spotkania ligi przyciągały na halę rzesze kibiców, którzy gorąco dopingowali swoim zawodnikom.

Po zakończeniu ostatniego meczu odbyła się uroczystość zakończenia ligi, podczas której z rąkPiotra Klechy– dyrektora GOSRiT Luzino,Witolda Dąbrowskiego– organizatora ligi orazZdzisława Koszałki- Radnego Gminy Luzino - pierwszego organizatora Ligi Soleckiej, uczestnicy rozgrywek otrzymali puchary, medale oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminę Luzino. Oddzielne podziękowania otrzymali sędziowie:Jarosław Labuda,Mirosław Miotkoraz opieka medycznaRafał Wróblewski.

Galeria zdjęć z zakończenia ligi:

Przed nami jeszcze jedna impreza halowa dla drużyn soleckich. W następną niedzielę 5 marca odbędzie sięXI Turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Luzino. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do kibicowania!

Komplet wyników VII kolejki:
Barłomino - Luzino 5:3 (2:1)
Zelewo - Kochanowo 3:0 wo (brak drużyny)
Kębłowo - Robakowo 5:5 (1:3)
Sychowo - Milwino 1:8 (0:3)

Kolejność końcowa VII kolejki Luzińskiej Ligi Sołeckiej na hali 2017:
1. Milwino
2. Luzino